Kurumsal

Hakkımızda

1990 yılında kurulan MK Trans Lojistik, taşımacılık ve lojistik sektöründe sahip olduğu deneyim, müşteri odaklı çalışma prensibi ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile 29 yıldır faaliyetini sürdürmekte, müşterilerinin çözüm ortağı olmaktadır.


Mk Trans 71 adet tenteli, mega ve optima özmal araçlarıyle faaliyetlerini göstermekte olup İtalya, Avusturya, Almanya ve Benelüx (Belçika, Hollanda, Lüksemburg) ülkelerine taşıma yapmaktadır.

Geçmişten günümüze değişen dünyaya ayak uyduran ve buna göre yapılanan MK Trans sadece taşımacılık hizmeti vermekte değil, lojistik gereklilikleri de yerine getirmektedir. Tüm bunları gerçekleştirirken öncelikli hedefimiz ise, iş ortaklarımıza kaliteli hizmet sunmak, güvenilirlik, hız ve 7/24 iletişim imkanı sağlamaktır.

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, dış ticaretin etkin olduğu bölgelerden Almanya'daki şubesi ile yurt dışında da hizmet vermektedir.

Deneyimli ve donanımlı bir ekip, günümüz koşullarına uyumlu ve çevre dostu araçlarımız ile tüm Avrupa ülkeleri ve diğer ülkelerde geniş acentelik ağı ile kesintisiz, hızlı ve güvenilir lojistik hizmeti veren MK Trans müşteri memnuniyetini en üstte tutmaya çalışan çözüm ortağıdır.